HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Moda trendlerinin hızlı geliştiği günümüz dünyasında AN Dizayn Aksesuar olarak dünya modasından yola çıkarak tasarıma olan farklı bakış acısını müşterileri ile paylaşabilmek. Tecrübeli ekibi ile sürdürülebilir kalite anlayışını doğru zaman planlaması ,gelişen teknolojiye ayak uyduran makine parkuru ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Modaya yön veren farklı tasarımlarını, dayanıklı  kalitesi; temalı ve kombinli aksesuar ürün çeşitleri ile uygun fiyat politikasına bağlı bir marka şirketi olmak. Müşteri ve tedarikçilerimizle  emin adımlarla uzun soluklu bir yolda yürüyebilmek; çağdaş yönetim anlayışı ile hareket ederek çevreye, topluma ,doğaya saygılı hizmet verebilmek sektörde öncü olacak başarılar elde etmek.

MİSYONUMUZ

Müşteri kitlerimizin talep ve de değişen ihtiyaçlarını; tecrübeli ekibi ile kaliteli ve zamanında üretebilmek

Yaratıcı çözümleri, esnek yapısı ile  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, öncü ve farkındalıklı tasarımlarımız ile ,ürün kullanıcımızın yaşamına değer katan onları farklı kılan aksesuarlarımızla ; tedarikçi-müşteri-kullanıcı ile güvene dayalı sıcak ilişkiler kuran sektörde başarılı ve öncü bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

Çalışkan ve tecrübeli ekibimiz ile mutfağımız olan ar-ge çalışmalarımız sayesinde, pazarın ihtiyaçlarını anında fark ederek gerekli olan ihtiyaçları karşılayabilme esnekliğine ve kabiliyetine sahip olabilmemiz en önemli değerimizdir. Bu konuda yeni ürün gruplarımız ile pazara çıktığımız yeni markamız GD Accessories ile hitap ettiğimiz pazarı da çeşitlendirme yoluna gittik. GD Accessories ile alakalı sayfamızı aşağıda ki bütana basarak ziyaret edebilirsiniz.

FARKINDALIKLARIMIZ

Günümüz şartlarında her şeyi üretmek yada satmak yerine belli alanlarda uzmanlaşarak, yaratıcılığımızı ön plana çıkararak pazarın bir bölümüne hitap eden tasarım, üretim ve satışa odakladık. Bu bize çok dağılmadan kendi alanımızda devamlı gelişim ve çeşitlenme imkanı tanıdı, takip eden değil takip edilen olmamızda önemli bir stratejik üstünlük sağladı. Vizyonumuza ve misyonumuza sadık kalarak devamlı yeniliktir hedefimiz.